Yamaha Midnight star 1300cc XVS

Çmimi: €6,500

Shpërndaje:

Motori është në gjendje të shkëlqyer si nga ana motorike ashtu dhe nga ana vizuale është perfekt në çdo detaj. Motori ka 21000 milje, është full me extra dhe shitet për arsye mospërdorimi. Disponon letra të rregullta shqiptare, motori ndodhet në Durrës.

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Yamaha
Gjendja E Përdorur
Ngjyra E kuqe
Cilësia E Shkëlqyer