Tiguan R line 2018

Çmimi: €26,500

Shpërndaje:

Viti: 2018
Fuqia e motorrit: 2.0 tdi
Km te kalume: 200.000km
Automatik DSG
4 motion


Kamera dhe Senzor 360 "
Dritat robot inteligjent
Karrikat me nxemje
Karrikat lekur exlusive dhe elektronike
Instrumental elektrike
Timoni me nxemje
Lane Asisst
Front Asisst
Frenim Emergjent
Ambient lighting
Ekrani Touch Screen
4 menyra te vozitjes: Eco,Normal, Sport, Offroad

+38349412290 Viber & Whatsapp

Detajet e automjetit

 • image description

  2018

 • image description

  200-000-250-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

 • image description

  26500.00

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Volkswagen
Modeli Tiguan
Viti 2018
Tipi Xhip/Suv
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Po
Kubikazha cm³ 2000
Kilometra 200-000-250-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra E zeza
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Amortizerë të butë, Air Conditioner, Imobilizues i alarmit, Sistemi i frenimit kundër bllokimit, Kamerë mbrapa, Fenerët Bi-xenon , Monitorimi i kendit te vdekur, Bluetooth, Ndihma e frenimit, Cd Player, Mbyllje qendrore, Kontrolli i klimës, Sensori i përplasjes, Tempomatës, Dritat e ditës, Rregullimi elektrik i sediljes, Pasqyrë anësore elektrike, Dritare Elektrike, Sistemi i thirrjeve emergjente, Paralajmërim për kontrollin e motorit, ESP, Drita te mjegullës, Sistemi i larjes së fenerëve, Ulse me nxemje, Sistemi i hyrjes pa çelës, Sedilje lëkure, Timon lekure, Timon multifunksional, Sistem Negavimi, Senzora Parkingu, Airbag i pasagjerit