Banesë 84m² për SHITJE në Rrugën B.

Çmimi: €138,000

Shpërndaje:

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 84m² me lokacion në Rrugën B, afër Lets go Gym. Banesa ka orientim të mire nga perëndimi dhe jugu, me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma të gjumit, banjo, tualet dhe ballkon. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Ndërtesa ka ashensor, garazh si dhe hapësirë për vendparkim të jashtëm. Lokacioni është zone e qetë dhe e përshtatshme për jetesë. ID e shpalljes: 6385 Kompania për Patundshmëri Pro Real Estate 044/888-444 www.pro-rks.com e-mail: info@pro-rks.com Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor). Pro Real Estate, mos kërko më larg! #Prishtine #Banese

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 2
Sipërfaqja m² 84
Veçoritë Ballkon/Tarracë, Liftë funksional, E mobiluar