Të paraqitura

Shkoda 2017

Çmimi: €18,000

Shpërndaje:

Vetura ne gjendje shume te mire, Shkoda Superb 2.0 Diesel me 150 Ps Posedon sezora para dhe prapa ( kamer prapa )

Detajet e automjetit

 • image description

  2017

 • image description

  150-000-200-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

 • image description

  18000.00

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Skoda
Viti 2017
Tipi Karavan
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Po
Kubikazha cm³ 2000
Kilometra 150-000-200-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra Gri
Gjendja E Përdorur