Fellne 18 Audi A3,A4,A5,A6 VW Tiguan Pasat etj

Çmimi: €490

Shpërndaje:

Shes fellnet 18 Coll te Reja pa përdor bajn per Audi A3,A4,A5,A6 Q3,Q5 VW Tiguan Passat etj . Tel dhe Viber 049258891 +38349258891 258891 TAG TAG TAG TAG.fellne fellna fellga fellge felge felne felna bandash bandasha disqe skoda shkoda goma guma mercedes bmw audi opel fiat fort golf passat Peugeot citroen lancia renault kia jeep hyundai toyota nissan jeta rover land auto pjes ä

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Volkswagen
Ngjyra Gri
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer