Shes klime (kondiicioner) 12kw Vivax

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Shitet klima Vivax 12 kw.
Klima eshte mbushur e gatshme per perodrim dhe nuk eshte e perdorur fare gjendjen perfekte.
Per info shtese kontakto tel ose viber: +38344899105

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Klimë/Kondicioner
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer