Banesë 50m² në SHITJE te Mati 1

Çmimi: €65,000

Shpërndaje:

Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet te Mati 1, në Rrugën Ndue Përlleshi, me orientim nga lindja.

 


Është tërësisht funksionale dhe e renditur në këtë mënyrë: qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë të gjumit, një banjo, një tualet dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për banorë.

Kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri.

ID e shpalljes: 4595

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 3
Sipërfaqja m² 50
Veçoritë Ballkon/Tarracë, Liftë funksional, E mobiluar