Kuzhina Moderne me Porosi vib+38344 799-989

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

 

Kuzhina Moderne me porosi,Kualitet i garantuar.Matjen transportin si dhe Montimin e bejm nè tèr teritorin e Kosoves.per me shum kontakto ne 049/494-030 si dhe viber +383 44 799-989.

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra E bardha
Gjendja E re
Garancia 1 Vitë
Cilësia E Shkëlqyer