Lokale 127m² + 58m² me QIRA në Dragodan

Çmimi: €1,500

Shpërndaje:

Ofrohen me qira dy lokale me sipërfaqe 127m² dhe 58m² me lokacion në Dragodan, në kompleksin Butrinti.
Ka orientim nga jugu me dy hapësira të shfrytëzueshme dhe dy tualete.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, ndërsa poashtu ka dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Gjendet në një lokacion të frekuentueshëm dhe afër qendrës tregtare Minimax, që e bën lokalin të jetë i përshtatshëm për zhvillimin e veprimtarive afariste.


ID e shpalljes: 5505

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Lokale

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 127+58