Shtëpi 280m² me QIRA në Lagjen Qëndresa

Çmimi: €1,200

Shpërndaje:

Ofrohet me qira shtëpia me sipërfaqe 280m² me lokacion në Lagjen Qëndresa.
Ka orientim ideal nga të gjitha anët, e ndarë në dy etazha, shtëpi, ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: në katin përdhesë ka qëndrim ditor me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo dhe terasë. Ndërsa në katin e parë ka tri dhoma të gjumit (njëra master bedroom me banjo personale), banjo, utilit dhe terasë.
Sistemin e ngrohjes e ka me mundësi, me dur, pelet (ka kamin) ose energji elektrike (sistemi Smart Home).
Shtëpia ka oborr me sipërfaqe 1.5 Ari, ka garazh për dy vetura si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Përparësi tjetër e shtëpisë është siguria që ofron përmes monitorimin me kamera 24h.


ID e shpalljes: 5679

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Shtëpi

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 3
Sipërfaqja m² 280
Kate 3
Sistem të nxemjës Të tjera
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Një nivel e gjithë shtëpia, Bodrum, Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar, Dritare me drejtim nga jugu, Tavan të lartë, E qasshme për ecje rreth e rrotull