INVERTOR 1200 VA 12 VOLT HYBRID LIDHET EDHE ME SOLARE

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

INVERTOR
1200 VA apo 720 Watt
Funksionon me Rrjet te Kekut po ashtu mu det mu lidh edhe me Panele Solare
Po ashtu mundet mu lidh edhe ne siguresa me Zerro te Perbashket

Posedojm edhe Bateria me Gell 100 Ah
Garancion 12 Muan
Made in Europe dhe Peshojn 35.5 Kg ne krahasim me Baterit e Kines qe peshojn 29 Kg

Transporti Ne Gjith Kosoven
Tel +383 44 908 650

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra E zeza
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer