Lokal - Zyre 145m² me QIRA në Fushë Kosovë.

Çmimi: €2,000

Shpërndaje:

Ofrohet me qira lokali - zyre me sipërfaqe 145m² me lokacion në Fushë Kosovë, ndërtim nga Cima Construction.
Ka orientim nga lindja dhe jugu, ka katër hapësira të punës, dy tualete, dy zyre si dhe depo/utilit.
Ekziston mundësia që lokali mund të improvizohet në një hapësirë të madhe të përbashkët.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, posedon ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim për shfrytëzim nga klientët.


ID e shpalljes: 5691

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Lokal #Zyre

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 145