Terracier 154.9m² në SHITJE në Marigona Hill.

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Terracieri me sipërfaqe 154.9m² ndodhet në Marigona Hill, te Prishtina e Re.
Është në ndërtim e sipër dhe do të ketë hapësira të renditura në këtë mënyrë: qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, katër dhoma të gjumit, dy banjo, një tualet, utilitin dhe një depo.
Ka lokacion të përshtatshëm, afër shërbimeve që janë të nevojshme për klientë, me qasje direkte në rrugë kryesore.

ID e shpalljes: 97155

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Terracier

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes