Dell XPS 13" 4k - i7-8th, SSD 256GB, 16GB DDR4

Çmimi: €395

Shpërndaje:

Dell XPS 13" TouchScreen 4k !!!

I sapo ardhur ne Kosove. Eshte ne gjendje shume te ruajtur dhe punon perfekt.
Per ata qe nuk e njofin ky eshte nje Professioanal laptop, shume i leht, holle dhe praktik per student ose pune.


Specifikacioni:

Processori:
Intel® i7-8550U, up to 4.00 GHz
8th Generation, Core: 4 , Threads 8 , Cache 8MB

Ram memorje:
16GB DDR4 2133Mhz SoDimm

Hardisku:
SSD 256GB NVMe SAMSUNG
(gjenerat e re e SSD, qe eshte me e shpejt se gjeneratat e me hershme)

Ekrani:
13,3" 4k - Infinity IPS UltraSharp, TrueLife, PremierColor technology, Corning Gorilla glass NBT
Resolution 3200 x 18000

Grafika:
Intel UHD Graphics 620
Total grafik: 8GB

Tastatur e ndriquar
Kamer
Killer-Wireless 1435 Wireless Network Adapter
Thunderbolt 3 USB-C
Audio
etj...

Original Windows 10. I formatizuar direkt nga faqja Microsoftit.

Batteri e mban mbi 2-3 ore (varesisht prej punes)

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Per me shume detaje na kontaktoni.

Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)

Super Ofert !!!
Nese merrni dy Laptop/Desktop keni 10% zbritje !!!
Ju mirepresim

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Laptop
Brendi Dell
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion