Toyota RAV 4

Çmimi: €10,500

Shpërndaje:

Shitet Toyota Rav 4, vit prodhimi 2010, motor 2.2 nafte, kambio automatike, km 176.000, tv e navigator dhe te gjitha sherbimet e kryera, 10500€ (perfshi doganen). Kontakt vetem ne whatsapp: +393519404905

Detajet e automjetit

 • image description

  2010

 • image description

  150-000-200-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

 • image description

  10500.00

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Toyota
Modeli Rav4
Viti 2010
Tipi Xhip/Suv
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Po
Kubikazha cm³ 2200
Kilometra 150-000-200-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra E zeza
Gjendja E Përdorur