Shtëpi të tipeve të ndryshme në #SHITJE në Matiçan

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Shtëpitë ndodhen në Matiçan, në lagjen e mbyllur City Home, ndërtim i Vëllëzërit Asllani.

Kjo lagje ka siguri të lartë pasi ka kamera sigurie 24h, sigurim fizik, infrastrukturë dhe investim ekskluziv, ku përfshihet sistemi smart home, dritare treshtresore, fshesë qendrore, pompë termike, fasadë ventiluese, dysheme të shtruar me parket, sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar, si dhe minimumi nga tri hapësira parkingu për shtëpi.


Shtëpitë janë të tipit:

A: 400m² banim +70m² bodrum.
B: 352.8m² banim +70m² bodrum.
C: 272m² banim +50m² bodrum.

ID e shpalljes: 4590

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 5
Sipërfaqja m² 300
Kate 2
Sistem të nxemjës Të tjera
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Bodrum, Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar, Dritare me drejtim nga jugu, Tavan të lartë, E qasshme për ecje rreth e rrotull