Lokal 56m² me QIRA në Pejton

Çmimi: €890

Shpërndaje:

Ofrohet me qira lokali me sipërfaqe 56m² me lokacion në Pejton, në kompleksin Prime nga ndërtuesi Prime Group.
Ka orientim nga perëndimi e jugu, me një hapësirë pune dhe një tualet.
SIstemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Gjendet në një lagje ku kohëve të fundit janë të fokusuara bizneset dhe veprimtaritë afariste.


ID e shpalljes: 5540

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Lokal

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 56