Kompjuterë Dell/Hp

Çmimi: €60

Shpërndaje:

Shiten kompjuterë Dell/Hp meshumic dhe pakic mund te perdoren per zyre internet cafe etj

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Labels.tablet
Brendi Hp
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion