Antik ,Antique Corner

Çmimi: €50

Shpërndaje:

Shesim figura te vjetra dhe te mirmbajura Antike nga Mesingu,i cili ka shkelqim ngjyre Ari dhe zbukuron dekorin e shtepis tuaj ….Qmimet variojn sipas vjetersis ,peshes ,mases dhe figures nga 20,30,40,50 Etj….Viber +38344125523,face book (Antique corner),Istagram (Antique corner)…..

 

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra Ari
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer