Dell Latitude 7390 i5 8th QuadCore 16GB SSD 256GB

Çmimi: €350

Shpërndaje:

Dell Latitude 7390 13,3"

DELL Latitude 7390 eshte nje laptop qe i perket modeleve te reja te Dellit i krijuar per klas bisnesi ku per ate e kan nje qendrueshmeri dhe kualitet me te lart se laptopat e zakonshem ne treg.
(shume i pershtatshem, elegant dhe i leht per pune)


I po sa ardhur ne Kosove


Specifikacioni:

Processor:
Intel® Core™ i5-8350U 1.90 GHz 8th.Generation
Quad-Core: 4, Logical processors 8, Cache 6MB - Kaby Lake R
Intel Turbo Boost Technology 2.0

Ram:
16GB DDR4 2400MHz


HDD:
SSD 256GB

WIFI:
Dual Band Wireless-AC 8265

Ekrani: 13,3" IPS LED backlight
1920x1080
UHD Graphics 620 .
Dedicated Video Memory 8GB

finger reader
Sim card
SD-CARD
AUDIO
Type-C USB 3.1 Gen 1 Display port (optional Thunderbolt)
Three USB 3.1 Gen1 ports—one PowerShare capable.

Batteria duhet ta mbaj mbi 4-5 ore (varesisht nga perdorimi)


Original Windows 10 Pro


Per me shume info mundeni me googla ne internet 😊 shif fotot ose me kontaktoni permes Viber +46764446566

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Laptop
Brendi Dell
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia 3 Muaj