Harley Davidson - Electra Glide - Ultra Classic RKS

Çmimi: €9,600

Shpërndaje:

Shitet motori Harley Davidson Electra Glide viti 2002 ne gjendje shume te mire i regjistruar RKS.
Motori ka 52000milje te kaluara.
I ardhur nga Amerika.
I servisuar me rregull.
Gomat e reja (White Wall).
Dy ulse Solo per nje person, dhe per dy persona.
Te gjitha dritat dhe sinjalizuesit i ka te modelit te ri LED.
Ka shume pjese extra te porositura.
2 par qelsa.
Etj.

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Harley-davidson
Gjendja E Përdorur
Ngjyra Gri
Cilësia E Shkëlqyer