Shtëpi 400m² + 30m² dhe truall 7 Ari për SHITJE në Çagllavic

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 400m² + 30m² bodrum, si dhe trualli me sipërfaqe 7 Ari, me lokacion në Çagllavicë, në Rrugën Nokshiqi.
Shtëpia ka orientim ideal nga të gjitha anët e ndarë në tri etazha, me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, shtatë dhoma të gjumit, tri banjo, një tualet, dy ballkone dhe një bodrum me sipërfaqe 30m². Është tërësitsht e mobiluar me një stil elegant të interierit të brendshëm, që ofron hapësira të këndshme për jetesë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike ndërsa ka dhe kondicioner.
Shtëpia ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim për tri vetura për shfrytëzim nga banorët.
Gjendet në një lokacion të qetë që e bën të përshtatshë për banim.
Ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te Noteri.


ID e shpalljes: 5644

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Shtëpi

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 7
Sipërfaqja m² 400+30
Kate 2
Sistem të nxemjës Të tjera
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Bodrum, Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar