Pershkrimi Qmimi Vendi Data Shiquar
Se shpejti fillojne kurset mbi kontabilitetin praktik... Se shpejti fillojne kurset mbi kontabilitetin praktik...
Studio “2Win Partners” me një eksperiencë 10-vjecare në ...
lezo m shum »»
Tirane 17.12.2013 316
Prekolic(rimorkio) Prekolic(rimorkio)
Shesh Prekolic me gjatesi 2.25M , gjersi 1.25M , dhe me lartesi 1.15M. Per me Shume ...
lezo m shum »»
€ Me Marrveshje Mitrovic 23.12.2011 458
Shes barnat NeouroAid pr mjekimin e paralizs nga Infarkti (Pika) n Tru Shes barnat NeouroAid pr mjekimin e paralizs nga Infarkti (Pika) n Tru
Shiten barnat NeuroAid për rikthimin e funksioneve (gjymtyrëve) të ...
lezo m shum »»
€ 300 Prishtin 11.06.2010 738
Shitet Traktori Massey Ferguson 675 Shitet Traktori Massey Ferguson 675
Shitet traktori Massey Ferguson 675PS: 75Orë punë: 27004x4, dy ...
lezo m shum »»
€ 12000 Skenderaj 01.06.2009 830
Patudshmeri
mujm te bashkpunojm ,nese dikush bjer myshteri per me ble troje shtepi,banesa ,ne ...
lezo m shum »»
€ lloj lloj Prishtin 02.06.2008 911
Shes pulari ne fier
Pulari me te gjitha mekanizmat komplet, moderne e gatshme per pune ka punuar deri para ...
lezo m shum »»
Fier 23.04.2008 571
Shesim dhe montojm LAMINAT Shesim dhe montojm LAMINAT
Shesim dhe montojm Laminat te firmes se njohur Austriake EGGER.Çmimet jan shume te ...
lezo m shum »»
€ Sipas marrveshjes Prishtin 10.03.2008 1125
Cigare Elektronike Cigare Elektronike
Shes Cigare Elektronike“Cigarja Elektronike” është produkt jo i ...
lezo m shum »»
Prishtin 24.02.2008 345
Pajisje per qendra estetike, qendra dobesimi, palestra, solarium Pajisje per qendra estetike, qendra dobesimi, palestra, solarium
Prodhojme dhe shesim pajisje per qendra dobesimi, qendra estetike, solarium, palestra ...
lezo m shum »»
€ 00 Itali 29.12.2007 285
Shes inventarin per frizere ...
       ...
lezo m shum »»
€ sipas marreveshjes Prishtine 17.05.2007 110
Dua te marr pjese ne nje konkurs pikture
kam kerkuar shume neper internet po nuk kam gjetur me asnje adrese ndonje informacion ...
lezo m shum »»
Tirane 11.03.2007 87
Ofroj regjistrim ne "ORIFLAME"
Ofroj regjistrim ne kompanine suedeze te kozmetikes "ORIFLAME", ...
lezo m shum »»
Tirane 12.04.2006 342
2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!