Pershkrimi Qmimi Vendi Data Shiquar
Kerkoj pune
jam shofer me kategorite b,c1,c 
lezo mė shumė »»
€ 000000 Ferizaj 14.06.2013 375
Kerkohet Menaxher Shitjesh
ORION Construction - Kompania lider ne fushen e ndertimit, certifikuar me ISO 9001 : 2008 ...
lezo mė shumė »»
Tirane 21.01.2013 364
SPECIALIST SIGURIE / MARITIME SECURITY SPECIALIST SIGURIE / MARITIME SECURITY
SPECIALIST SIGURIE / MARITIME SECURITY Europe Agency, ne vijemsine e vendeve vakante te ...
lezo mė shumė »»
Lindje E Mesme 11.01.2013 400
Kerkoj pune
Kerkoj pune ne ndonje lokal apo hotel si kamarier ose shankist.kam pervoj pune 3 vjeqare ...
lezo mė shumė »»
Lipjan 01.12.2012 390
Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait
Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait Europe Agency ne bashkepunim me rezortet ...
lezo mė shumė »»
Lindje E Mesme 07.11.2012 457
 2% kredi / hua ofertė prej 15,000.00 euro nė 15 milionė euro 2% kredi / hua ofertė prej 15,000.00 euro nė 15 milionė euro
LIVE-FINANCAVE-STUDIO Elizabeth House. Londër. Mbretëria e ...
lezo mė shumė »»
€ 1000 Smith Micheal Gold 24.05.2012 142
Puno nga shtepija/interneti
Fitoni 150-200 euro ne jave nga shtepia ose nga nje internet-cafe... ju mund ta arrini ...
lezo mė shumė »»
Kosove,shqiperi 25.11.2010 655
Kamarier ose bankier
kerkoj pun ne prishtin  si kamarier ose bankier kam prevoj pune 3 vjeqare jam njohes ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marveshjes Prishtin 17.09.2010 336
Pune online
Faleminderit për besimin! Ju dergoj një përshkrim të shkurtër ...
lezo mė shumė »»
€ 120$ Prizren 02.09.2010 592
Mundesi Punesimi-Administratore Zyre
Mundësi punësimi  Titulli i punës: ...
lezo mė shumė »»
€ - Prishtine 13.07.2010 760
Kam deshir me punuar ose be butik ose minimarket ju pershendes shum doo e mir pres pergjigjen qao qao Kam deshir me punuar ose be butik ose minimarket ju pershendes shum doo e mir pres pergjigjen qao qao
jam 22 vjeqare kam deshir me gjet pune ne pr
lezo mė shumė »»
€ 200-250 Drenas 13.07.2010 522
Tung
pershendetje nga une lira kerkoj pune ne fush-kosov apo ne prishtine ne market ju lutem ...
lezo mė shumė »»
€ 200 Fush-kosov 09.07.2010 108
Mjeshter
kerkoj pun se i punoj mallaterin se ekam edhe maqinen e mallterit punoj edhe fasad glet i ...
lezo mė shumė »»
Drenas 07.07.2010 46
Kerkoj pune
kerkoj pun si pastruse,ne kosove.
lezo mė shumė »»
€ 350 euro Prishtine 27.06.2010 183
Kerkoj pune
kerkoj pun si shofer i kategoris B dhe si shofer i Pirunerit (shtapler)
lezo mė shumė »»
Kline 06.06.2010 106
Menter i bilding premjerave dhe konstukcioneve metalike
kam prevoj pune  ne kforin anglez ,kam  montue kudos kabina .bilding premjera , ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marrveshjes Sllovij -lipjan 05.06.2010 61
Vozits kategori [ b ]
kerkoj pun si  vozites te kategoris   b    ne  ...
lezo mė shumė »»
€ 000000 Ferizaj 06.05.2010 92
Kerkoj pune per qka ka Nevoj
Jam Jetoni nga fushë Kosova jam 22 Vjeqar kerkoj pune per qka te Ka Nevoj, ju ...
lezo mė shumė »»
€ sipas Marveshjes Ska prb , Fushė -kosovė 02.05.2010 83
Puntor
kerkoj  pun jam moshen 16 vjeqar
lezo mė shumė »»
Vushtrri 26.03.2010 106
Kėrkohet punėtore
Kërkohet një punëtore për shitje në dyqan kompjuterash dhe ...
lezo mė shumė »»
Prishtinė 25.02.2010 279
Mesuese e gjuhes frenge,angleze,italiane,ose ne administrate publike Mesuese e gjuhes frenge,angleze,italiane,ose ne administrate publike
kam mbaruar shkollen e larte ne UE per frengjisht, kam te mbrojtur me noten 8 anglishten ...
lezo mė shumė »»
Elbasan,tirane 30.09.2009 378
DATACONTACT AL KERKON 100 OPERATORE TE RINJ
DATACONTACT.AL ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE TE RINJPO KERKONI NJE PUNE?JENI TE AFTE TE ...
lezo mė shumė »»
Bulevardi G.w.bush. Dy Kullat Perball Parlamentit, Kulla I, Kati 1 19.05.2009 444
Kerkoj pune

lezo mė shumė »»
€ sipas marrveshjes Podujeve-prishtine 10.05.2009 198
DATACONTACT.AL KERKON OPERATORE TELEFONIK
Importante Azienda nel settore cerca operatori telefonici con turni part-time/full time ...
lezo mė shumė »»
Bulevardi G.w.bush. Dy Kullat Perball Parlamentit, Kulla I, Kati 1 06.05.2009 160
Ofroj pune
ofroj pune per nje pastruese, mosha e preferuar 25 - 35 vjeqare.shtepia gjindet ne ...
lezo mė shumė »»
Prishtine 13.04.2009 304
AVOKATORJA HAMZA SADRIJA /KONKURS 4 JURISTA TE DIPLOMUAR AVOKATORJA HAMZA SADRIJA /KONKURS 4 JURISTA TE DIPLOMUAR
               ...
lezo mė shumė »»
€ KERKESE Prishtine 17.03.2009 152
Shofer
jam 35 vjeqar kerkoj pune si shofer kamketo kategori  B   C1   ...
lezo mė shumė »»
€ 500 Priishtiine 18.12.2008 104
Buqe06@hotmail.com Buqe06@hotmail.com
Pershendetje  jam mjeke dhe kerkoj pun n eprofesionin tim ose ne barnatore 
lezo mė shumė »»
Prishtine 19.09.2008 400
Kerkoj pune si ekonomist ose manaxher
Jam nje djal 23 vjec dhe sapo kam mbaruar Universitetin Ekonomik te Tiranes ne degen ...
lezo mė shumė »»
Tirane 09.07.2008 164
PUNTOR  PUNTOR
KAM  DESHIR   TE  PUNOJ  DIKUND  NESE  KA  ...
lezo mė shumė »»
€ 200 Kizhnice 03.07.2008 270
Kerkoj Pune ne Prishtine
Kerkoj pune te cfaredoshme ne Prishtine qe te punoj. Jam nje djal i ri ne shkolle te ...
lezo mė shumė »»
€ Me marreveshje Kosove, Prishtine 22.05.2008 242
Shofer i tė gjitha kategorive
Jame Izet Osmani ,shofer me provoj 10 vjeqare per momentin jame i pa pune dhe kerkoj pune ...
lezo mė shumė »»
Vushtrri-vėrnic 04.05.2008 193
Sekretare dhe perkthyese e gjuhes frenge
Dua te punesohem si sekretare & perkthyese e gjuhes frenge ose si mesueseKam ...
lezo mė shumė »»
Tirane 25.03.2008 228
Kompania AlbaGlobal kėrkon tė punėsoje njė pėrkthyes/interpretues tė gjuhės Angleze/Italiane/Franceze/Gjermane/Serbe
Kandidati duhet:* Të ketë kryer arsimin e lartë* Të ketë ...
lezo mė shumė »»
Tiranė, Shqipėri 03.03.2008 201
Staff te ri
Kompania"HERTZ Rent a Car" (dhenie makinash me qera) me aktivitet ne Shqiperi ...
lezo mė shumė »»
Hotel Grand 28.01.2008 261
Interpretues/Shqipėrues
Interpretues anglisht-shqip, shqip-anglisht me të paktën 2 (dy) vjet ...
lezo mė shumė »»
Tiran 21.01.2008 167
Ofrojme pune per infermier/e
Agjensia KONTAKTI me qëndër në Vlorë dhe filiale në Itali, ...
lezo mė shumė »»
Vlore, Itali 01.01.2008 116
Student
kerkoj pune te qfardoshme.kam experience ne pune te ndryshme si administrative dhe te ...
lezo mė shumė »»
€ ------- Prishtine 13.09.2007 129
Mesues i gjuhes angleze,menagjer,bank,financa,
jam i interesuar te gjej pune si perkthyes , financa/banka, ...
lezo mė shumė »»
Prishtin,fush Kosov 29.08.2007 108
Fakulteti i gjuhes angleze
mbaj kurse shtepiake ne Gjuhen angleze
lezo mė shumė »»
Prishtin 25.08.2007 70
Oferte Pune Per Te Gjithe Shqiptaret Oferte Pune Per Te Gjithe Shqiptaret
Call Center International (CCI)1607 E. BIG BEAVER RD. SUITE 300TROY MI 48083TEL ...
lezo mė shumė »»
€ $20 per shitje Puno Nga Shtepia 21.07.2007 623
Vozitsi
jam i interesuar per pun si vozites i te gjithave kategorive kam provoj te mir  pres ...
lezo mė shumė »»
€ / Prishtine 23.06.2007 72
Mesuese e gjuhes italiane
Jap kurse te gjuhes italiane per te gjitha nivelet dhe grupmoshat.Mesimi do te zhvillohet ...
lezo mė shumė »»
€ i arsyeshem Tirane 23.01.2007 98
FRANCE GROUP.LTD SHPALLE KONKURSE PER KETO VENDE PUNE
  FRANCE GROUP – Shpall konkurs për të gjithë të ...
lezo mė shumė »»
€ 4500 EURO Afganistan,
pakisatn,
jordan,
dubai
21.01.2007 764
Shpalle konkurs
 FRANCE GROUPSHPALLE KONKURS TE GJITHE TE INTERESUAR QE KANE DESHIR TE PUNOJN NE ...
lezo mė shumė »»
€ 3500 deri 4500 dollar Afganistan,
pakisatn,
jordan,
dubai
07.01.2007 676
Kerkoj pun si shofer te kategories se ran
KERKOJ PUNE SI SHOFER JAM 45 VJECAR EDHE KAM SHUME PROVOJ VOZITJE KAM TE GJITH KATEGORIT ...
lezo mė shumė »»
Ferizaj 18.12.2006 95
Job Vacancy Announcement
 Job Vacancy AnnouncementMarketing specialist in the Project Implementation Unit ...
lezo mė shumė »»
Rr. Sami Frasheri,
Vila Nr 10,
Tirane
05.09.2006 380
Pogramues dhe disajner
Kërkoj programues të cilët kan aftësi në programimin e gjuheve ...
lezo mė shumė »»
Nl 16.12.2005 311
© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!