Pershkrimi Qmimi Vendi Data Shiquar
Apple iPhone 4S 64GB (Unlocked Phone) Apple iPhone 4S 64GB (Unlocked Phone)
Apple iPhone 4S 16GB Unlocked Phone....400 USDApple iPhone 4S 32GB Unlocked Phone...450 ...
lezo mė shumė »»
00000000 11.05.2012 563
PJES PER LAPTOPA
Kemi gjitha modelet e adaptereve origjinal per laptop te ri 55 euro  Ekrana per ...
lezo mė shumė »»
€ / Prishtine 18.01.2012 487
BlackBerry Torch BlackBerry Torch
Shes BlackBerry Torch te ri Cmimi sippas marrveshjes per me shum informata me kontaktoni ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marrveshjes Fushe Kosov 15.08.2011 552
Canon EOS 5D Mark II/Nikon D700/Nikon D90/Canon XH A1/Sony HVR-A1 Canon EOS 5D Mark II/Nikon D700/Nikon D90/Canon XH A1/Sony HVR-A1
For information regarding regarding our product and purchasing process send your enquiry ...
lezo mė shumė »»
United Kingdom 23.06.2011 742
KIMIK ME KAMER TE FSHEHUR ME AUDIO SI DHE ORE DORE ME KAMER TE FSHEHUR ,SPY KAM
SHES KIMIK ME KAMER TE FSHEHUR DHE ME  AUDIO, ORE DORE ME KAMER PIKTURA ME KAMERA TE ...
lezo mė shumė »»
Prishtin 12.04.2011 570
Ingjinjer Ingjinjer
Camer HDV ProfesionalSony HVR Z1 1080i,dvcam,DV,  Pal & Ntsc Shume pak e ...
lezo mė shumė »»
€ 3500 Prishtine 26.01.2010 322
Shes HP iPaq 514 Shes HP iPaq 514
Shes HP iPaq 514 Voice Messenger Windows MOBLIE / me kto ...
lezo mė shumė »»
Prishtine 02.11.2009 2214
Samsung D900i I RI Samsung D900i I RI
Samsung D900i i paperdorur ne paket i pa hapur me garancion 1 vjecar
lezo mė shumė »»
€ 120 Tetove 13.12.2008 353
Hekur per  Hekurosje Hekur per Hekurosje
Makine per HekurosjeEshte e perdorshme per Hotele, Restorante si dhe objekte ...
lezo mė shumė »»
€ 400 Euro Maqedoni (struge) 24.02.2008 417
Ipod 4GB
kush eshte i interesum le te tregon Vetem nuk e kam at qka e mush Adapter ok tung
lezo mė shumė »»
€ 70-50 euro Shkup 22.12.2007 409
Instalim i rrym
Ofroj instalime për rrym elektrike në shtëpi,lokale,banesa,pompa të ...
lezo mė shumė »»
€ 300-400euro per kat Ferizaj 16.11.2007 248
Radio grafi eko grafi etj
te reja
lezo mė shumė »»
€ i arsyeshem Tiran 27.09.2007 238
Shes aparatura te ndryshme mjekesie te gjitha tipet te reja
radio   grafi           eko ...
lezo mė shumė »»
€ i arsyeshem Tiran 27.09.2007 188
Kamera 3ccd jvc gy x1 tc-svhs/c
nje kamera pro 3ccd me objektiv canon svhs/c -cilesi broadcast.
lezo mė shumė »»
€ 700euro Fier 23.01.2007 123
Kamera pro 3ccd jvc gy x1 tc svhs/c
kamera pro 3ccd svhs/c jvc-vit6i 1994 cilesi broadcast ,objektiv te ndrrushem[aktuakisht ...
lezo mė shumė »»
€ 800euro Fier 23.01.2007 72
Kamera pro.3ccd canon xl1
nje kamera 3ccd pro mini dv me cilesi profesionale e vecanta e saje eshte ne automatik ...
lezo mė shumė »»
€ 1500euro Fier 23.01.2007 84
Kamera pro 3ccd panasonic ag dp 800eg[broadcast]
eshte nje kamera profesionale me cilesi broadcast svhs 3ccd panasonic ag dp ...
lezo mė shumė »»
€ 1300euro Fier 23.01.2007 126
Kamera pro. 3 ccd sony dcr vx 9000e
eshte nje kamer profesionale 3ccd sony dcr vx 9000
lezo mė shumė »»
€ 2000 euro Fier 23.01.2007 66
Camera XD CAM 530

lezo mė shumė »»
€ 12 000 Amsterdam 07.12.2005 212
© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!