Mercedes Benz CLA 220 AMG paket

€39,500

Shpërndaje:

Viber +38349696991
049 501 870
Mercedes Benz CLA 220
AMG paket full pajisje
I regjistrum deri ne tetor 2023
Gomat e reja te veres dhe dimrit
Servisin e perfundum edhe 25,000 km nuk duhet
Benzin 2.0
Automatik
Full panorma
Burmester zerim
Karrigat me memorie
LED interior

Detajet e automjetit

 • image description

  2019

 • image description

  150-000-200-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

 • image description

  39500.00

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Mercedes-benz
Modeli Cla-class
Viti 2019
Tipi Kupe
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Jo
Kubikazha cm³ 2200
Kilometra 150-000-200-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra Gri
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Amortizerë të butë, Air Conditioner, Imobilizues i alarmit, Sistemi i frenimit kundër bllokimit, Kamerë mbrapa, Fenerët Bi-xenon , Monitorimi i kendit te vdekur, Bluetooth, Ndihma e frenimit, Cd Player, Mbyllje qendrore, Kontrolli i klimës, Sensori i përplasjes, Tempomatës, Dritat e ditës, Rregullimi elektrik i sediljes, Pasqyrë anësore elektrike, Dritare Elektrike, Sistemi i thirrjeve emergjente, Paralajmërim për kontrollin e motorit, ESP, Drita te mjegullës, Sistemi i larjes së fenerëve, Ulse me nxemje, Sistemi i hyrjes pa çelës, Sedilje lëkure, Timon lekure, Timon multifunksional, Sistem Negavimi, Senzora Parkingu, Airbag i pasagjerit, Brava me energji elektrike, Timon Elektrik, Dritare Elektrike, Automjetë me xhama të zi/Private, Senzor shiu, Paket Sportive, Automjete jo duhanpirës, Amortizim sportiv, Sunroof/Moonroof, Kontrolli i tërheqjes, USB port