Lokal me qera - Ne qender te qytetit ne Prizren!

€180

Shpërndaje:

Jipet me qera lokal i ri, i cili gjendet në qendër të qytetit të Prizrenit, me saktësisht karshi ambullantes dhëmbëve dhe ëmbëltores “Besniku”.

Lokali është i përshtatshëm për zyre, agjension turistik, mobil shop etj. Ka vend 6-7 parkingje publike perball lokalit si dhe ka terrase te madhe.

Per me shume info, kontakto ne whatsapp apo viber +41791043558.Dyqan / lokal / prizren / shadervan /

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 43