Lenovo Thinkpad P50 - Intel Core i7-6820HQ, 16GB 750GB

Çmimi: €415

Shpërndaje:

Lenovo Thinkpad P50 - Laptop Profesional, shume i ruajtur
I pershtatshem per Arkitekture, Graphic Design, Programim, Video Editim po ashtu edhe per Video Lojera.
Hapesire te mjaftueshme dhe tejet te shpejte te teknologjise NVMe, SAMSUNG 970 EVO 512GB

Procesori: Intel i7-6820HQ

Grafik Kartela - 2x Grafik Kartela/ Grafika
Grafika 1: NVIDIA Quadro M2000M ( e barabarte me GTX 970)
Grafika 2: Intel HD Graphics 530

RAM : 16Gb RAM (2x8)

Hapesira ne Hard Disk - 2 Hard Disqe:
HARD DISC 1 -512Gb NVMe M.2 SSD - SAMSUNG 970 EVO
HARD DISC 2 - 240 GB SSD WDC

Ekrani: 14” IPS Full HD 1920 x 1080

FingerPrint Sensor

PORTET:
(4) USB 3.0, 1 Always-on Charging (1) HDMI 1.4 (1) Mini DisplayPort™ 1.2 (1) Thunderbolt™ 3 (1) RJ45 Gigabit Ethernet (1) Docking Connector (1) Microphone / Headphone Combo Jack (1) Smart Card Reader (Optional) (1) ExpressCard / 34 mm SDXC

Vjen me adapterin e vet, Lenovo 135w.

Per me shume informata me kontaktoni ne +38345920489
Po ashtu edhe ne viber dhe whatsapp ne te njejtin numer

ALP , ALP Real Estate , Real Estate , Patundshmeri , Patundsheri , Banes , Shtepi , Truall , Parcel , Toke , Ari , Hektar , Banese , meter katror , Agjencion , Agjencion per Patundshmeri , Agjencioni per Patundshmeri , shitblerje , shit blerje , qera , qira , qeradhenje , qiradhenje , zyre , zyre me qera , zyre per qira , banes per shitje , banes per qera , banes per qira , banes me qira , kati 1 , kati 2 , kati 3 , ndertes , ndertesa , ndertues , kompani e ndertimit , kompani ndertuese , investim , Pro Real Estate , Access Real Estate , EA Real Estate , Agjencioni Prishtina , Agjencioni Max , Prona Plus , termokos , nxemje , ngrohje , nxemje qendrore , ngrohje qendrore , lagjja Qendresa , lagjja Marigona , Marigona Residence , Marigona 1 , Lagjja Nic , Chelsea Point , Lagjja Qëndresa , Prishtina City Center , Prishtina e Re , Veternik , Novoberde , Llapnaselle , Llapnasell , llapllasell, Llapllasell , Boge , Bog , Rugove , Rugov , Brezovice , Brezovic , Lipjan , Ferizaj , Prizeren , Prizren , Gjakov , Rruga C , Dragodan , Mitrovic , Vushtrri , Obiliq , Magure , Shkabaj , Sofali , Velani , Pejton , Tokbashqe , Lagjja e Muhaxhereve , Aktash , Qender , Qagllavic , Bregu i Diellit , Rruga B , Rruga C , Mati 1 , Lagjja e Spitalit , Emshir , Veterrnik , Zllatar , Fushë Kosovë , zone , zonë afariste , zone biznesi , hapesir afariste , afarist , penthouse , Tasligje , Taslixhe , qagllahice , Qagllavicë , Hajvali , karting , rent , sale , sales , rent a car , Dukagjini Residence , fushekosove, Fushe Kosove, qera, banes me qira, qira, Prishtine, Biznes, Shtepi, Oborr, kerkohet me qera, fellne, kauqa, villa, villa ne shitje, villa me qera, kuzhin, kuzhina me porosi, sallon, koridor, gilindera, perde, orbitrek, piktura, llaptop, patundshmeri, shitje, qeraja, shitblerje, Banes, hekurudh, bileta, zyre, lokal, lokale, knauf, mjeshtri, mjeshtri i ujit, mjeshtri i rrymes, cerada, karrika, tavolina, telefon, iphone, samsung, tushkabin, pllaka, shkall, skele, dollapa, orman, mercedes, bmw, golf, gollf, golf 4, golf 5, golf 6, golf 7, t2, t3, t4, t5, t6, polo, pollo, a class, b class, c class, e class, s class, g class, v class, GL, ML, x1, x2, x3, x5, x6, x7, bmw 3, bmw 2, bmw 1, bmw 5, bmw 7, audi a 4, a4, a5, a6, a7, a8, q3, q5, q7, q8, traktor, zall, dhome gjumi, banese ne Prishtine, Ferizaj, Vushtrri, Mitrovic, Gjilan, Pej, agjencion, qeremide, kulm, kulma, llamarin, llamarin punues, dhoma, ballkon, teras, tepih, shator, truall, parcel, kerr, vetur, makin, audi, tiguan, taureg, bora, pikap, caddy, caddy me 5 karrika, televizor, bicikell, frizere, berber, frizer, dyr, dritare, kombi, kamion, bager, passat, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, kompjuter, pc, Toshiba, Lenovo, maus,digitron, tastier, trapezari, fioka, LG, iphone 6, iphone 7, iphone 8, iphone X, iphone 11, iphone 12, iphone 12 pro, iphone 13, iphone 13 pro, iphone 14, iphone 14 pro, soni, sony, soni 5, sony 5, sony 4, soni 4, playstation, frigorifer, lug, pijata, fshis elektrike, fshis e rrymes, drita, uj, ujesjelles, kanalizim, pem, perime, anllaser, gurtne, mjeshter, qelsa, brav, brav e lir, ulje, mjeshter i uljes, filter i ajrit, guma, guma tdimrit, guma tveres, bandasha, fellne 16, fellne 17, fellne 18, fellne 19, fellne 20, acer, thinkpad, autopjese, motoqikleta, 50cc, 100cc, 150cc, 200cc, 250cc, cimer, cimere, villa, tok, fusha, ferma, objekte te huaja, objekt, teknik e bardh, aparat, aparate shtepiake, mobilje, inventar, dekorim, ngjyrosje, makina dhe vegla, materiale per ndertim, per femije, servis, telefon fiks, celular, pjese dhe paisje, tv, foto, aparate, satelit, DIGITRON , film, muzik, paisje sportive dhe aktivitete ne natyre, kompresor, instrumente muzikore,,, llaser per knauf, llaser per pllaka, burmashin, aku, makit, qetk, shtraf, shraf, valak, kafsh shtepiake, veshje, kepuc, aksesor, akcesor, or, libra, revista, gazeta, artikuj per koleksion, turizem dhe evente, biznis dhe pune, hapsir afariste, dorzim i biznesit te perpunuar, qertifikate, shitje me shumic, shitje me pakic, kafsh ne ferm, pula, sherbime dhe pune, lopa, veterinar, veterinar per qen, qen, mac, klysh, resever, digitron, bicikell, biciklla, giant, bulls, bmx, printer, ngjyr per printer, i pershtatshem, kapet, agjent, agjent i patundshmeris, shpi, shpija, shtepiaku, Biciklet, biçiklet, elektrike, me rrym, bicikleten, bicikell, bicikllen, biciklla, bicikleta, biçikleta, mercedes bike, trotinet, trotinetin, trotineti, motor, moped, electric bike, hybrid bike, hibrid, hybrid, hybrit, paisje per fitness, ushtrime trupore, biçiklet per ushtrime, orbitrek, fitness, ushtrime, Memorje per pc memorje per laptop Syza antireflex syze antireflex syze per pc, syza per pc, syza per laptop, syze per laptop Golf 4 TDI 1.9 diesel Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel Golf 5 Plus 1.9 diesel Golf 6 TDI 2.0 trendline Golf 7 Automatik Audi A4 TDI Mazda 6 2.0 Bmw X5 BMW X6 Bmw 530d Bmw 320 Mercedes Benz c220 Mercedes A170 Mercedes Skoda Golf 5 Tiguan Mercedes S 2016 Golf 7 GTD Golf 6 GTD Audi A6 2016 MERCEDES BENZ CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X5 X6 audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 ford mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva renault laguna megane clio peugeot peugeot 206 peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf bicikel statike, bicikell bicikell,biqiklet,ushtrime,fitnes,fitness,orbitrek,orbitreki,,trak,vrapuse Biciklet Sera Fitnes Bilardo Dru Pikap Mercedes cerkullar sprinter Kos bari pula Rafta Kartel grafike Minibus tega Rakovic Suzuki vitara Monitor imac Skuter Mjete pune Bagera 29 Fitness Niva shporet orbitrek Paisje fitnesi shlep audi a5 Radio Kallamoq Aerox bager Friz Papuqe Gtd Vetura pesha Qadra Kopaqka Hilti Torno Pirun paisje per fitnes skija gjenerator Kombi t5 pastor belg Tavolina Kamin Mikser Vaillant llaptop kran opel corsa 1.2 Papagalla qeni Tauran Krevet pushk gollf Zoj Qura Motorr sharra masazh Golf 6 Reno mercedes s Plluma patika kros Kosa audi a6 Mercedes sprinter Fellne 18 audi Off road Pushk ajrore bitcoin pikado motor Piano Golf 1 opel combo Gjip Patika futbolli Biçikleta Bmw e39 belg Motorr Pitbull Agregat Kamion me kran passat cc shporet alfa bicikell mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN u shit DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA OPEL CORSA ASTRA VECTRA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 M XC 90 TOUAREG MAZDA av dalje input output vga scart sata sony pc tele dvi ps2 ps3 ps4 nintendo jostik gjostik xhostik sony mesim online shop shumic formatizim automjete vetura kerr bicikell biciklet kodim gaming dizajn fakulltet studime dollap qader llaptop laptop loptop notebook computer desktop mac pro tower toner hp dell nxemje termo kube kub archicad, programmer cad arhcitecture architect tel mobil telefon iphone samsung iphon tv vetur kerr auto audi bmw golf game games ps sony agregat gjenerator bilet bileta muzik mjet transport friz frigo lavatriqe sob qmimi banrs banesa dhoma pc kompjuter llaptop computer servis servisim riparim mjeshter kafe kafes aparat foto notebook qire centr trafo mbushes skuter shumic pakic dhome qira fotograf nxemje termo kube kub nxeme koftorr shporet dru qymyr palet pallet druri termos tel mobil telefon iphone samsung iphon tv vetur kerr auto audi bmw golf game games ps sony agregat gjenerator bilet bileta muzik mjet Digitron transport friz frigo lavatriqe sob lidhjen monitor lcd led pc pc kompjuter llaptop computer servis servisim riparim mjeshter kafe kafes aparat foto notebook deskto trafo mbushes smart kable kabel kabell kabllo cable konektor tel telefon phone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer icloud dell s6 s6 edge s7 s3 s4 skuter bmw 524 bmw 520 iphone ipho aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Laptop
Brendi Lenovo
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion