Banesa penthouse në Pejton ne shitje

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Ofrohet për #shitje banesa penthouse në Pejton, e ndërtuar nga Prime Group, e pajisur me fletë poseduese.

Banesa ka sipërfaqe 135m² banim dhe 45m² terasë dhe orientohet nga lindja, jugu dhe perëndimi. Ndërtesa ka një projekt të përfunduar sipas standardeve më të larta në vend dhe ka hapësira gjelbëruese mbi 30% të sipërfaqës.

Banesa është e renditur dhe e strukturuar në mënyrë të përsosur, duke përfshirë qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezari, tri dhoma të gjumit (njëra prej tyre me banjo), dy banjo, një depo, terasën dhe një ballkon.

Sistemi i ngrohjes funksionon me termokos.

ID e shpalljes: 109303

044/888-444

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 6
Sipërfaqja m² 135+45
Veçoritë Ballkon/Tarracë, Liftë funksional, E mobiluar, Interfon, Ndërtesë e re, Banesë e madhe/PentHouse