Shtëpi 280m² në SHITJE në Çagllavicë.

€280,000

Shpërndaje:

Shtëpia me sipërfaqe 280m² ndodhet nëÇagllavicë, në kompleksin Lagjja Jonë, e orientuar nga perëndimi, në truall me sipërfaqe 4.80 Ari.
Është e ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë, me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma të gjumit, tri banjo dhe dy ballkone.
Sistemin e ngrohjes e ka me pelet, si dhe ka kondicioner.
Shtëpia posedon një garazh, si dhe pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të shërbimeve që jane të nevojshme dhe me qasje të shpejtë në rrugë kryesore.
Kontrata bëhet te Noteri.

ID e shpalljes: 105664

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Shtepi

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 4
Sipërfaqja m² 280
Kate 3
Sistem të nxemjës Nxemje në dysheme
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Bodrum, Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar, Dritare me drejtim nga jugu, Tavan të lartë, E qasshme për ecje rreth e rrotull