Objekt 600m² në SHITJE në Brezovicë.

Me marrëveshje

Shpërndaje:

Ofrohet për shitje objekti, i shfrytëzuar si hotel me sipërfaqe 600m², i cili ndodhet në Brezovicë, në truall me sipërfaqe 9.66 Ari.
Objekti është tërësisht funksional, me invertar të ri, i cili posedon katër dhoma të gjumit me banjo (secila me TV dhe internet), një kuzhinë dhe restoranin.
Ka sistem të ngrohjes me energji elektrike, me dru, si dhe ka kondicioner, si dhe hapësirë parkingu për 10 vetura.
Në këtë sipërfaqe përfshihet edhe shtëpia me sipërfaqe 70m², e cila është në proces të përfundimit, duke përfshirë qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo, xhakuzi dhe oborrin e mirëmbajtur.
Pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm, i cili ofron kushte shumë të mira qëndrimi, me ajër të freskët, i cili mundëson atraktivitet dhe komoditet.

ID e shpalljes: 100392

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Objekt

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 9
Sipërfaqja m² 600
Kate 3
Sistem të nxemjës Nxemje elektrike
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Bodrum, Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar, Dritare me drejtim nga jugu, Tavan të lartë, E qasshme për ecje rreth e rrotull