AUDI A6 35TDI LIMOUSINE

Me marrëveshje

Shpërndaje:

AUDI A6 35TDI LIMOUSINE - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga "Zvicera " 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 159265 •
Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 35TDI - 163 PS / 120 KW
Viti 20.08.2019 ~ Modeli 2020
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës;
- Efficiency - Comfort - Auto - Dynamic - Individual -
• Sistem të klimës multifunksionale & Digjitale funksional
• Sistem të Asistimeve të ndryshme si:“Distance Warning”, ”Audi pre sense”, ”Rest recommendation”,etj…
• Sistem “Limited Speed” & “Tempomat” funksional
• Sistem “TouchScreen” të modelit më të avancuar
• Sistem “Search” të kërkimit sipas dëshires me “Touch”
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit
• Sistem asistimi funksional “AUTO HOLD”
• Sistem të ulseve me Ngrohje,Buton & Lëkur
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Gjamat Elektronik & me ngrohës
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Senzora parkingu para dhe pas
• Sistem asistimi gjatë vozitjes
• Ulëse me lëkur
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank"Raiffeisen Bank" & "Virtus Lending"
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren

Detajet e automjetit

 • image description

  2020

 • image description

  150-000-200-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Audi
Modeli A6
Viti 2020
Tipi Limuzin
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Po
Kubikazha cm³ 3000
Kilometra 150-000-200-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra E bardha
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Amortizerë të butë, Air Conditioner, Imobilizues i alarmit, Sistemi i frenimit kundër bllokimit, Kamerë mbrapa, Fenerët Bi-xenon , Monitorimi i kendit te vdekur, Bluetooth, Ndihma e frenimit, Cd Player, Mbyllje qendrore, Kontrolli i klimës, Sensori i përplasjes, Tempomatës, Dritat e ditës, Rregullimi elektrik i sediljes, Pasqyrë anësore elektrike, Dritare Elektrike, Sistemi i thirrjeve emergjente, Paralajmërim për kontrollin e motorit, ESP, Drita te mjegullës, Sistemi i larjes së fenerëve, Ulse me nxemje, Sistemi i hyrjes pa çelës, Sedilje lëkure, Timon lekure, Timon multifunksional, Sistem Negavimi, Senzora Parkingu, Airbag i pasagjerit, Brava me energji elektrike, Timon Elektrik, Dritare Elektrike, Automjetë me xhama të zi/Private, Senzor shiu, Paket Sportive, Automjete jo duhanpirës, Amortizim sportiv, Sunroof/Moonroof, Kontrolli i tërheqjes, USB port