Massey 254s

Çmimi: €7,000

Shpërndaje:

Shitet Masey 254s ne gjendje shum t'mire
Traktori osht shum i rujtun, punen eka shum t'mire,
mundeni me dal me pa dhe me provu.

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Tractor
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer
Viti 1990