Shitet VILLA ne ULQIN

€240,000

Shpërndaje:

Villa posedon 300m2.
Trolli i ka 4.5 ari toke.
Villa gjindet mbrapa kishes ne SHTOJ dhe perball hyrjes per plazhin COPACABANA.
Kati perdhes i ka ni sallon me kuzhin dhe 3 dhoma gjumi dhe 1 banjo dhe ni dhom gjumi me banio e kuzhin dhe ni banjo jasht.
Kati 1 ka 4 dhoma me banjo e kuzhina qysh jon foto si dhe tersa nalt 150 metra katror.
Per me shume info +38344904904.
Qmimi 240.000€

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 6
Sipërfaqja m² 300
Kate 2
Sistem të nxemjës Të tjera
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar