Lokali me qira në Aktash 160m2

€550

Shpërndaje:

Lokali me qira në Aktash 160m2

Lëshohet Lokali me Qira në Zonën Prishtinë- AKTASH, rr. Hajrullah Abdullahu. Sipërfaqja: (160²).
Lokali ka lartësi 2,80 metra, posedon sipërfaqe prej 160m², te përfshirë Banjo, wc, depo, nje zyre te ndare dhe 2 ballkona. Ka Ngrohje qendrore me rrym vaillent. Lokali është shume i ndriqueshem.
Lokali nuk posedon inventarin.Gjendet ne katin 1.
Eshte i përshtatshem për: Zyre, Ordinanc, Shërbime kontabiliteti, shërbime ligjore etj.

Çmimi 550.00 €
Kodi: 14835

Kontakto:
049 157 113
048 556 777
044 556 777
049 445 711
045 50 40 30

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 160