Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 i5-11th, DDR4, SSD 1TB, 32GB

€540

Shpërndaje:

LENOVO ThinkPad L15 Gen 2


Laptop me performanca extreme ne gjendje shume te mire pune. Shume i pershtatshem per pune.

Processori:
Intel Core i5-1135G7, up to 4.20 GHz
Core 4, Logical Core 8, 8MB Cache,

Ram:
32GB DDR4 2667MHz

Hardisku:
SSD SAMSUNG 970 PRO 1TB

Grafik:
Intel(R) Iris(R) Xe Graphics
Total Grafik memorie 16GB

Ekrani:
15 inch, LED backlight IPS
Full HD 1920x1080 - Ultra wide-viewing angle (UWVA) eDP anti-glare +PSR, Ultra Slim Design

Te tjera:
Tastatur e ndriquar dhe e mbrojtur nga uji
Fingerprint reader
Dual array microphone
Ambient light sensor
HDMI
USB-C
Etj.


Batteria e mban mbi 4-6 ore
(varesisht nga puna qe e kryni)


I sapo instaluar me Windows 11 Pro, drekt nga faqja e Microsoftit.


›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Per me shume detaje na kontaktoni.

Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)


Nese merrni dy Laptop/Desktop keni 10% zbritje !!!
Ju mirepresim

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Laptop
Brendi Lenovo
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion