Ofrohet për QIRA banes me sip 84m2/mbrapa ROYAL MALL/rruga B

Çmimi: €380

Shpërndaje:

Ofrohet për #QIRA #BANESA #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 84m2(2+1)kati 1/në rrugën "Ndue Përlleshi" mbrapa ROYAL MALL..
▪️Banesa me sipërfaqe 84m2(2+1)kati 1/ është komplet me #mobiluar me mobilje moderne dhe ka këtë rënditje:
- qëndrimi ditor/
- kuzhina & tryezari/
- 2 dhoma të fjetjes/
- banjo/
- wc/
- 2 terasa/
__________________________
#Çmimi 380€/
__________________________
          Info:+38345653447
                  +38348653447
Facebook: Maison Patundshmëri
Instagram:Maison Patundshmeri
        email:alisinani25@gmail.com

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 3
Sipërfaqja m² 84