Lenovo X1 Carbon

€560

Shpërndaje:

Lenovo x1 carbon gen 7 CPU i5 8265U 4c/8t,

RAM 8 gb ddr4

256 GB SSD nvme Full HD display

Fingerprint

Keyboard light, Usb C, HDMI, Usb A,

thunderbolt.

Bateria mbi 7 ore

Adapter origjinal

Seria ma e mir e Lenovo, i lehtë dhe
elegant

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Laptop
Brendi Lenovo
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion