Komod 100 vjeqare

Çmimi: €500

Shpërndaje:

Shes komoden 100 vjeqare e ardhur nga suedia 450euro si dhe karrigat 50 euro copa qmimi eshte fix per ma lire mos thirre +46702552030 ose 049444791

 

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra E kafta
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer