Banesë 198m² me QIRA te Prishtina e Re

Çmimi: €1,100

Shpërndaje:

Banesa me sipërfaqe 198 m² e cila gjendet te Prishtina e Re, është ndërtim i Prime Group, në kompleksin Prime City dhe ka orientim të përshtatshëm nga të gjitha anët.
Banesa ka dy hapësira pune dhe dy banjo ndërsa sistemi i ngrohjes është me energji elekrike – valiant​.

 


Për shkak të ndërtimit të vrullshëm në këtë lokacion, e bën atë tejet të përshtatshëm për banim mirëpo edhe për përdorim afarist, me saktësisht zyre, pasi që shumë institucione shtetërore gjenden afër.

ID e shpalljes: 4593

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banese

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Dhoma 5
Sipërfaqja m² 198
Veçoritë Ballkon/Tarracë, Liftë funksional, Garazhd, Interfon, Ndërtesë e re, Banesë e madhe/PentHouse