Shitet parcela me sip 89.7 ari/Zllatar (Prishtinë)

Çmimi: €9,500

Shpërndaje:

Ofrohet për #SHITJE #PARCELA #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 89.7 ari në #Zllatar(Prishtinë)..
▪️Parcela ka pozitë të mirë për ndërtim të ulët (shtëpi,restaurant,teracier,etj) gjendet 500m nga restaurant "Kulla" dhe 1500m nga lagjia "Royal Green Residence"...
▪️Parcela me sipërfaqe 89.7ari gjendet në një zonë shum atraktive,pjesë e qytetit ku janë duke u ndërtuar lagjet më moderne..

_____________________
#Çmimi 9500€/ari 
____________________________
          Info:+38345653447
                  +38348653447
Facebook: Maison Patundshmëri
Instagram:maisonpatundshmeri
        email:alisinani25@gmail.com

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tokë Tokë rekreative
Sipërfaqja m² 89.7